Nové logo?

Blíží se akce ,,Sporťáček“ od které si slibujeme nábor nových členů do našeho klubu. Jelikož nemáme žádné slušné propagační materiály byl jsem nucen navrhnout logo, které by mohlo sloužit k propagaci.

Bohužel nejsem grafik tak nemůžete čekat zázraky. 🙂 Zde je návrh banneru, který chci nechat vyrobit. Pravděpodobně to není finální verze. Ještě nejsem úplně přesvědčen o použitém fontu.

Chtěl jsem do loga zakomponovat něco z Varů. Ale nenapadlo mě nic kloudného. Tak jsem prostě použil kajakáře a nápad z karlovarského erbu. Tři vlnky pod dvouocasým lvem reprezentující 3 řeky. (Ohře, Rolava, Teplá).

Logo nemusí být v odstínech šedi. Může se obarvit jakoukoli barvou ale mel by se dodržet odstín.

Ocením jakoukoli zpětnou vazbu. Ale pozor na anonymy neberu moc ohled.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bez rubriky a jeho autorem je vojta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.