Sporťáček 2018

Včera jsme se zúčastnili akce ,,Sporťáček“ nebo také ,,Wanado„. Na hlavních stránkách této akce se píše:

Wannado je první mezinárodní platforma přivádějící děti a mládež k pohybu. Svým pestrým multimediálním obsahem hledá rovnováhu mezi rychle se šířícími lákadly digitálního světa a tolik potřebnou fyzickou aktivitou dnešních dětí. Právě moderní technologie Wannado využívá k návratu dětí ke sportu. Ukazuje jim, že tělesná aktivita přináší kvalitnější a radostnější život.

Stejné akce se zúčastnilo necelých 30 sportovních klubů, spolků … a také my. Pro nás byl toto první ročník, kterého se klub účastnil. Naše prezentace byla oproti ostatním velmi skromná a přesto se nám podařilo oslovit spoustu dětí.Aniž bychom se nějak vnucovali rozdali jsme 81 vizitek.

To jak byla akce úspěšná ukáže až čas. Ale už teď je pro nás příjemné zjištění, že děti mají o vodáctví zájem. Stačí se jen prezentovat.