Tělocvična

Ahoj kamarádi. Podzim je již v plném proudu a zima je již za dveřmi. A proto se od pátku 02.11.2018 od 17:00 do 18:30 pro náš klub otevírá tělocvična v budově Střední uměleckoprůmyslové školy Karlovy Vary. A tak to bude každý pátek až do příštího roku přibližně do konce března – dubna.

V návaznosti na to se ukončuje vodácký, úterní a čtvrteční, kroužek v loděnici. Děti  mohou chodit do tělocvičny. Těšíme se na vás. 🙂

Sebou si vezměte oblečení vhodné do tělocvičny. Hlavně boty s bílou podrážkou a nebo boty, které nebarví.

Návod jak se dostanete do tělocvičny:

V ulici Požární je šedivá branka. Pokud je zamčená počkej na příchod člena klubu s klíči. Ale je li otevřená projdi a běž směrem k dřevěným dveřím. Za těmito dveřmi je samotná tělocvična. Hned za dveřmi si zuj boty a běž se převléknout do šatny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bez rubriky se štítky , a jeho autorem je vojta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.